^ Yukarı Dön

 

Anasayfa Doktor Çalışma Takvimi Mhrs Randevu Hastanemiz Nerede  Fotoğraf Galeri Online Lab. Sonuçları Görüş ve Öneriler  

Başhekim Mesajı

Yararlı Uygulamalar

Alo 191

Alo 140

Evde Sağlık

Akılcı Laboratuvar

Alo 171

E-Nabız

Akılcı İlaç

Organ Bağış

Makaleler

KALİTE YÖNETİM BİRİMİ

 

İsmail Hakkı YENİLMEZ

BAŞHEKİM V.

Bakiye Bozacı

Kalite Yönetim Direktörü

Erdal DALBASTI

Kalite Birim Çalışanı

Ümmühan BOLAT

Anket Sorumlusu

 

SKS çerçevesinde yürütülen çalışmaların koordinasyonunu sağlamak. Bölüm hedeflerine yönelik, bölüm tarafından yapılan analiz sonuçlarını değerlendirmek Öz değerlendirmeyi yönetmek Hasta ve çalışan anket sonuçlarını değerlendirmek

 

SKS ÇERÇEVESİNDE HAZIRLANAN;

Yazılı düzenlemeleri kontrol etmek Yazılı düzenlemelerin revizyonu nu takip etmek. Hizmet sunumuna yönelik istatistiki bilgileri değerlendirmek SKS çerçevesinde belirlenen komitelere üye olarak katılarak görevlerini sürdürmektedir.

Hizmet Kalite Standartlarının uygulanmasına yönelik, SKS’de yer alan tüm bölümlerin bölüm kalite sorumluları belirlenerek Kalite Yönetim Direktörü ile koordineli olarak çalışmaları sürdürülmektedir. Hastanemizde sunduğumuz sağlık hizmetlerini çalışanlarımızın katılımı ile gerçekleştirmekteyiz.

 

POLİTİKAMIZ

İnsana saygılı, kurumsal ve sosyal sorumluluk bilinci içerisinde eşitlik ilkesine bağlı şeffaf ve güven veren sağlık alanında sürekli gelişim  ve yeniliğe açık, hasta ve çalışan memnuniyetini önemseyen, yasa ve etik kurallara uygun sağlık hizmeti sunmak.

 
 

 


JText::_('LOGIN')
Giriş Yap veya Kaydol
Kullanıcı Adı :
Kullanıcı Şifre :
Beni Hatırla